Love Hard

· Modifikuar · Postuar
Love Hard
5.9/41 votat

Love Hard me Titra Shqip

Një vajzë e Los Anxhelosit, e pafat në dashuri, bie në dashuri me një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë atë për Krishtlindje, vetëm për të zbuluar se ajo është kapur si mustak. Por objekti i dashurisë së saj jeton në të njëjtin qytet dhe djali që e mashtroi i ofron t’i vendosë nëse ajo pretendon të jetë e dashura e tij për pushime.

Gallery Love Hard

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *