Close

Making Monsters

· Updated On · Posted On
Making Monsters
7/1 votat

Making Monsters me Titra Shqip

Fundjava idilike në fshat e një shakaxhiu të famshëm në media sociale dhe e të fejuarës së tij, shndërrohet në një video argëtuese, ku kryefjala është jeta, apo vdekja.

Gallery Making Monsters

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.