Martha Marcy May Marlene

· Updated On · Posted On
Martha Marcy May Marlene
6.7/550 votat

Martha Marcy May Marlene me Titra Shqip

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Gallery Martha Marcy May Marlene

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *