Close

Mine

· Updated On · Posted On
Mine
6.6/1018 votat

Mine me Titra Shqip

Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t’i bashkohet trupave të tjera të ushtrisë, e gjen veten në një fushë me mina disa vjeçare dhe me njërën prej tyre poshtë këmbës së tij. Në pritje të autokolonës, nuk duhet t’i mbijetojë vetëm rreziqeve të shkretëtirës, por do të luftojë edhe me anën e tij psikologjike.

Gallery Mine

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.