No Man’s Land

· Modifikuar · Postuar
No Man’s Land
6.7/13 votat

No Man’s Land me Titra Shqip

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën në jug me kalë, duke u bërë një gringo “i huaj i paligjshëm” në Meksikë. I ndjekur nga Policia e Teksasit dhe federatat meksikane, Xhekson udhëton nëpër Meksikë për të kërkuar falje nga babai i djalit të vdekur vetëm për të rënë në dashuri me vendin që ai ishte mësuar të urrente.

Gallery No Man’s Land

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *