Close

Prisoners

· Updated On · Posted On
Prisoners
8/8231 votat

Prisoners me Titra Shqip

Kur vajza e Keller Dover dhe shoqja e saj zhduken, ai e merr çështjen në duart e tij ndërkohë që policia ndjek pista të ndryshme. Por sa larg do të shkojë një baba i dëshpëruar për të mbrojtur familjen e tij.

Gallery Prisoners

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.