Close

Rhapsody of Love (2021)

· Updated On · Posted On
Rhapsody of Love (2021)
7.0/0 votat

Rhapsody of Love me Titra Shqip

Rhapsody of Love ndjek jetën e katër çifteve në faza të ndryshme të marrëdhënieve të tyre dhe se si ndonjëherë jeta e paraqet dashurinë kur ne nuk e presim atë. Planifikuesi i ngjarjeve Xhes takon fotografin Xhastin në dasmën e mikut të saj më të mirë Ben. Ben dhe Natasha janë perfekte për njëri -tjetrin, por a mund të mbështesin të dy aspiratat e karrierës së njëri -tjetrit. Pastaj është Phil, duke thënë gjithmonë gjënë e gabuar dhe duke kërkuar takimin e tij të ardhshëm. Romanca, puna dhe jeta përplasen të gjitha kur një planifikues ngjarjesh dhe një fotograf dasmash takohen dhe ndezin shkëndija.

Gallery Rhapsody of Love (2021)

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.