Risen

· Updated On · Posted On
Risen
5.7/40 votat

Risen me Titra Shqip

Fatkeqësia ndodhi kur ra një meteor në një qytet të vogël, duke e bërë mjedisin e pa banueshëm dhe duke vrarë gjithçka përreth.

Gallery Risen

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *