Close

Rogue City

· Updated On · Posted On
Rogue City
5.9/412 votat

Rogue City me Titra Shqip

I gjendur mes policëve të korruptuar dhe bandave gangstere të Marsejës që përleshen midis tyre, një polic besnik duhet të mbrojë skuadrën e tij duke e marrë kontrollin vetë në duar.

Gallery Rogue City

,

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.