Rogue

· Modifikuar · Postuar
Rogue
5.6/500 votat

Rogue me Titra Shqip

Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon keq dhe grupi shpërndahet, ata hasin një përballje të përgjakshme me një bandë rebelësh dhe me një turmë të tërbuar luanësh.

Gallery Rogue

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *