Close

Scary Movie 4

· Updated On · Posted On
Scary Movie 4
5.5/2369 votat

Scary Movie 4 me Titra Shqip

Cindy Campbell shkon në qytet për të takuar mikun e saj Tom Logan, dhe ai vetëvritet sepse nuk mbajti premtimin që i kishte bërë gruas së vetë. Në vazhdim Cindy vendos që të ndihmoje një grua të moshuar dhe shkon deri të shtëpia e plakës, e cila është e pushtuar nga shpirtrat. Afër shtëpisë se plakës ndodhet edhe shtëpia e Tom Rayan një baba i dëshpëruar dhe i ndare nga gruaja. Mbas një rrëmuje të shkaktuar nga vetë Tomi, Cindy shkon të ngushëllohet me dy miqtë e saj repera, dhe qe aty fillon aventura…

Gallery Scary Movie 4

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.