Scream

· Updated On · Posted On
Scream
7.2/488 votat

Scream me Titra Shqip

Njëzet e pesë vjet pasi një varg vrasjesh brutale tronditën qytetin e qetë të Woodsboro, një vrasës i ri ka veshur maskën Ghostface dhe fillon të synojë një grup adoleshentësh për të ringjallur sekretet nga e kaluara vdekjeprurëse e qytetit.

Gallery Scream

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *