Close

Seaspiracy

· Updated On · Posted On
Seaspiracy
8/252 votat

Seaspiracy me Titra Shqip

Një i apasionuar pas jetës në oqean, vendos të dokumentojë dëmin që njerëzimi i bën specieve detare dhe zbulon korrupsionin alarmues global.

Gallery Seaspiracy

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.