Alice in Borderland

· Updated On · Posted On
Alice in Borderland
8.2/536 votat
Bookmark
Followed by 18 members

Alice in Borderland me Titra Shqip

Me dy miqtë e tij, një i ri i fiksuar pas lojërave video gjendet në një version të çuditshëm të Tokios, ku ata duhet të konkurrojnë në lojëra të rrezikshme për të fituar.

Gallery Alice in Borderland

Komento

  1. shumee faleminderit per filmat dhe serialet qe po i sjellni krejt ndryshe nga faqet tjera te cilat jane bere monoton duke i vjedhur njera tjetres faqja origjinale dallohet ketu kur ka filma e seriale cka tjeret nuk i kane .. pergezime per punen vazhdoni keshtu sidomos me Seriale sa me shumee , dhe besoni shikushmeria do te shtohet dita e dites me shume e me shumee sepse njerzit flasin perhapet fjala per ket super faqe qe eshte Unike qe perkthen ne stilin e vete dhe jo duke kopjuar !! dhe pastaj shikushmeria shtohet vazhdimisht , suksese shumee faleminderit gjithe staffit

  2. Endriti says:

    shumee faleminderit per filmat dhe serialet qe po i sjellni krejt ndryshe nga faqet tjera te cilat jane bere monoton duke i vjedhur njera tjetres faqja origjinale dallohet ketu kur ka filma e seriale cka tjeret nuk i kane .. pergezime per punen vazhdoni keshtu sidomos me Seriale sa me shumee , dhe besoni shikushmeria do te shtohet dita e dites me shume e me shumee sepse njerzit flasin perhapet fjala per ket super faqe qe eshte Unike qe perkthen ne stilin e vete dhe jo duke kopjuar !! dhe pastaj shikushmeria shtohet vazhdimisht , suksese shumee faleminderit gjithe staffit

Leave a Reply

Your email address will not be published.