Breaking Bad

· Updated On · Posted On
Breaking Bad
8.7/7206 votat
Bookmark
Followed by 12 members

Breaking Bad me Titra Shqip

Një mësues gjimnazi kimie pasi zbulon se ka kancer në mushkëri, vendos të prodhojë metamfetaminë dhe ta shesë atë me ndihmën e një ish-nxënësi të tij.

Gallery Breaking Bad

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.