Breaking Bad Sezoni 4

· Modifikuar · Postuar
Breaking Bad Sezoni 4
8.7/7206 votat
Bookmark
Ndjekur nga 1 members

Breaking Bad Sezoni 4 me Titra Shqip

Ualt dhe Xhesi po mbahen peng nga Gas, pas vdekjes së Geil. Teksa Skajler përpiqet të gjejë Ualt, ndodh edhe një vrasje tjetër…

Gallery Breaking Bad Sezoni 4

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *