La Casa De Papel – Sezoni 2

· Updated On · Posted On
La Casa De Papel – Sezoni 2
8.3/14320 votat
Bookmark

La Casa De Papel – Sezoni 2 me Titra Shqip

Një grup grabitësish shumë të veçantë sulmojnë fabrikën e stampimit të parave për të kryer grabitjen më të përsosur në historinë e Spanjës dhe për të marrë në shtëpi 2,400 milionë euro.

Gallery La Casa De Papel – Sezoni 2

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.