Close

She was the Deputy’s Wife

· Updated On · Posted On
She was the Deputy’s Wife
6/1 votat

She was the Deputy’s Wife me Titra Shqip

Kur një hajdut kapet dhe planifikohet të varet, gruaja e zëvendësit lokal merr një vendim që do t’i ndryshojë përgjithmonë jetën asaj. Mabel është e dashuruar me burrin e arrestuar. A do të qëndrojë besnike ndaj burrit të saj Xhonatanit apo do të ndjekë zemrën e saj?

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.