Close

Slate

· Updated On · Posted On
Slate
6.2/5 votat

Slate me Titra Shqip

Që fëmijë, Yeon-hee gjithmonë ka dashur të ishte një heroinë. Tani që është në fund të të 20-ve , ajo transportohet nga një shesh xhirimi në një botë paralele dhe papritmas ka shansin të jetë me të vërtetë një heroinë.

Gallery Slate

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.