Sonic the Hedgehog 2

· Updated On · Posted On
Sonic the Hedgehog 2
7.7/974 votat

Sonic the Hedgehog 2 me Titra Shqip

Pasi u vendos në Green Hills, Sonik është i etur të provojë se ka atë që duhet për të qenë një hero i vërtetë. Prova e tij vjen kur Dr Robotnik kthehet, këtë herë me një partner të ri, Knuckles, në kërkim të një smeraldi që ka fuqinë të shkatërrojë qytetërimet. Sonic bashkohet me ndihmësin e tij, Tails, dhe së bashku ata nisin një udhëtim globit për të gjetur smeraldin përpara se të bjerë në duart e gabuara.

Gallery Sonic the Hedgehog 2

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *