Soul Surfer

· Updated On · Posted On
Soul Surfer
7.1/959 votat

Soul Surfer me Titra Shqip

Sërfistja adoleshente Betani Hemillton tejkalon peripecitë dhe frikën e rikthimit në ujë pasi humbi krahun e majtë nga një sulm peshkaqeni.

Gallery Soul Surfer

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *