Close

Spider-Man

· Updated On · Posted On
Spider-Man
7.2/13593 votat

Spider-Man me Titra Shqip

Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës dhe dashurisë, vetes dhe njerëzve. Njeriu Merimangë di përgjigjet në çdo situatë.

Gallery Spider-Man

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.