Close

Suburra

· Updated On · Posted On
Suburra
7.3/1041 votat

Suburra me Titra Shqip

Një gangster i njohur si “Samurai” do ta shndërrojë portin e Ostias në Las Vegasin e kazinove dhe të lojrave të fatit. Të gjitha Familjet Mafioze vendosin të bashkëpunojnë për këtë synim të përbashkët, por paqja nuk do të zgjasë për shumë kohë!

Gallery Suburra

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.