Close

Ted

· Updated On · Posted On
Ted
6.4/9868 votat

Ted me Titra Shqip

Si rezultat i një dëshire fëmijnore, arushi me pellush i Xhon Bennet, Ted, merr jetë dhe do të jetë shoku i tij më i ngushtë gjatë gjithë jetës së tij. Por shoqëria e tyre vihet në provë, kur e dashura e Xhonit i kërkon që të zgjedhë midis arushit dhe asaj. Ky film është cilësuar si një nga komeditë më të bukura të të gjitha kohërave.

Gallery Ted

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.