The Christmas Train

· Updated On · Posted On
The Christmas Train
5.9/48 votat

The Christmas Train me Titra Shqip

Një gazetar vendos të marrë trenin nga Uashingtoni për në Los Anxhelos për Krishtlindje që të marrë frymëzim për një histori në nder të babait të tij të ndjerë. Ai njeh udhëtarët e tjerë dhe përfshihet nga një flakë e vjetër gjatë udhëtimit me tren.

Gallery The Christmas Train

,

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *