Close

The Cutting Edge

· Updated On · Posted On
The Cutting Edge
7.2/236 votat

The Cutting Edge me Titra Shqip

Një patinatore e re plot temperament, së bashku me një ish-lojtar hokeji, bashkohen për të fituar medaljen e artë të olimpiadës në ski, duke fituar kështu dhe zemrën e njëri tjetrit.

Gallery The Cutting Edge

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.