The Dark Knight

· Updated On · Posted On
The Dark Knight
8.5/25347 votat

The Dark Knight me Titra Shqip

“Kalorësi i Zi” Me ndihmën e togerit Xhim Gordon dhe Avokatit të Qarkut Harvi Dent, Batman-i i vihet pas krimit të organizuar në qytetin Gotham për ta shkatërruar një herë e mirë. Treshja rezulton e suksesshme, por shumë shpejt e gjejnë veten pre të një krimineli gjeni të njohur si Xhokeri, i cili e zhyt Gothamin në anarki dhe e detyron Kalorësin e Zi të kalojë cakun.

Gallery The Dark Knight

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *