The Dark Knight Rises

· Updated On · Posted On
The Dark Knight Rises
7.8/17948 votat

The Dark Knight Rises me Titra Shqip

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.” Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.

Gallery The Dark Knight Rises

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *