Close

The Deep Ones

· Updated On · Posted On
The Deep Ones
5.1/8 votat

The Deep Ones me Titra Shqip

Një çift i martuar merr me qera një shtëpi buzë detit dhe e gjejnë veten të rrethuar nga komshinj dhe ndodhi të çuditshme. Shpejt marrin vesh se janë në kthetrat e një kulti misterioz dhe perëndisë së tyre të lashtë detare.

Gallery The Deep Ones

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.