Close

The Departed

· Updated On · Posted On
The Departed
8.2/11299 votat

The Departed me Titra Shqip

Dy burra në anët e kundërta të ligjit janë mbajtur të fshehtë nga Policia e Masaçusetit dhe nga Mafia Irlandeze, por gjaku dhe dhuna shpërthen kur bëhen disa zbulime.

Gallery The Departed

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.