Close

The Dissident

· Updated On · Posted On
The Dissident
7.6/52 votat

The Dissident me Titra Shqip

Kur gazetari i Uashington Post Jamal Khashoggi, zhduket në Stamboll, e fejuara e tij dhe disidentët në të gjithë botën zbulojnë të dhëna për një vrasje dhe ekspozojnë një tentativë globale për të mbuluar te vërtetën.

Gallery The Dissident

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.