The Invitation

· Updated On · Posted On
The Invitation
6.25/46 votat

The Invitation me Titra Shqip

Pas vdekjes së nënës së saj, Evit i afrohet një kushëri i panjohur i cili e fton në një dasmë luksoze në fshatin anglez. Së shpejti, ajo kupton se një komplot gostik po ndodh dhe duhet të luftojë për mbijetesë ndërsa zbulon sekrete të shtrembëruara në historinë e familjes së saj.

Gallery The Invitation

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *