Close

The Last Legion

· Updated On · Posted On
The Last Legion
5.6/606 votat

The Last Legion me Titra Shqip

Teksa Perandoria Romake shkatërrohet, Romulus Augustusi i ri largohet nga qyteti dhe drejtohet për në Britani për të gjetur mbështetësit e tij të fundit.

Gallery The Last Legion

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.