Close

The Last Mercenary

· Updated On · Posted On
The Last Mercenary
7/376 votat

The Last Mercenary me Titra Shqip

Një ish agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, për shkak të një gabimi të madh nga një burokrat dhe një operacioni mafioz.

Gallery The Last Mercenary

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.