Close

The Rock

· Updated On · Posted On
The Rock
7.1/3352 votat

The Rock me Titra Shqip

Një kimist dhe një ish agjent i FBI-së drejtojnë kundërpërgjigjen ndaj një sulmi të një grupi ish marinsash amerikan të udhëhequr nga një ndër gjeneralët më të mirë, të cilët kërcënojnë qeverinë amerikane me një sulm me gaz sarin ndaj qytetit të San Franciskos.

Gallery The Rock

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.