The Sicilian Clan

· Modifikuar · Postuar
The Sicilian Clan
7.7/197 votat

The Sicilian Clan me Titra Shqip

Një film i vitit 1969 me aktorët e njohur Alain Delon, Jean Gabin dhe Lino Ventura. Një hajdut, i cili arratiset nga burgu, punon me një Sicilian për të bërë një goditje të fundit … një vjedhje e disa diamanteve të çmuar në Venecia.…

Gallery The Sicilian Clan

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *