Thor: Love and Thunder

· Updated On · Posted On
Thor: Love and Thunder
6.8/2563 votat

Thor: Love and Thunder me Titra Shqip

Pasi pensionimi i tij ndërpritet nga Gorr the God Butcher, një vrasës galaktik që kërkon zhdukjen e perëndive, Thor Odinson kërkon ndihmën e mbretit Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, e cila tani zotëron Mjolnir si Thor i Fuqishëm. Së bashku ata nisin një aventurë kozmike të tmerrshme për të zbuluar misterin e hakmarrjes së Zotit Kasapi dhe për ta ndaluar atë para se të jetë tepër vonë.

Gallery Thor: Love and Thunder

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *