Close

Twist

· Updated On · Posted On
Twist
6.2/112 votat

Twist me Titra Shqip

Një version modern i Oliver Tuist në Londrën bashkëkohore, ku një grup të rinjsh organizojnë një vjedhje të ndërlikuar dhe të rrezikshme të disa prej pikturave më të njohura në botë. Me Michael Caine – fituesin e 2 çmimive Oscar, Lena Headey – aktoren e njohur të Games Of Thrones dhe me muzikë dhe aktrim nga Rita Ora.

Gallery Twist

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.