Umma

· Updated On · Posted On
Umma
5.7/21 votat

Umma me Titra Shqip

Amanda dhe vajza e saj jetojnë një jetë të qetë në një fermë amerikane, por kur eshtrat e nënës së saj të larguar mbërrijnë nga Koreja, Amanda përndiqet nga frika se mos bëhet nëna e saj.

Gallery Umma

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *