Close

Villain

· Updated On · Posted On
Villain
6/11 votat

Villain me Titra Shqip

Pasi del nga burgu, Edi vendos të fillojë një jetë të re dhe të afrohet me vajzën dhe nipin e tij. Por planet e tij për një jetë të re, vështirësohen, kur ai zbulon për telashet e vëllait të tij dhe papritmas bëhet tepër e vështirë t’i qëndrosh larg botës së krimit.

Gallery Villain

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.