Close

Warhunt

· Updated On · Posted On
Warhunt
6.4/9 votat

Warhunt me Titra Shqip

1945. Një aeroplan mallrash ushtarak i SHBA-së humbet kontrollin dhe rrëzohet dhunshëm pas linjave të armikut në mes të pyllit të zi gjerman. Majori Johnson dërgon një skuadër të ushtarëve të tij më të guximshëm në një mision shpëtimi për të tërhequr materialin top-sekret që mbante avioni, të udhëhequr nga rreshterët Brewer dhe Walsh. Së shpejti ata zbulojnë ushtarë të varur nazistë dhe trupa të tjerë të vdekur që mbanin simbole të lashta, magjike. Papritur busullat e tyre dështojnë, perceptimet e tyre shtrembërohen dhe largimi nga grupi çon në tmerre të thella ndërsa ata sulmohen nga një forcë e fuqishme, e mbinatyrshme.

Gallery Warhunt

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.