Close

Dopesick – Episodi 6

· Updated On · Posted On · Series Dopesick (2021) · Sezoni 1
Dopesick – Episodi 6
7.2/6 votat
Bookmark
Followed by 3 members

Dopesick me Titra Shqip

Historia se si një kompani shkaktoi epideminë më të keqe të drogës në historinë amerikane. Shikoni në epiqendrën e luftës së Amerikës me varësinë ndaj opioideve, nga një komunitet i dëshpëruar i minierave të Virxhinias, në korridoret e DEA-s dhe te pasuria e Big Pharma Manhattan "një për qind".

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.