SEAL Team – Episodi 3

· Modifikuar · Postuar · Series SEAL Team
SEAL Team – Episodi 3
7.9/1028 votat
Bookmark
Ndjekur nga 7 members

SEAL Team me Titra Shqip

Jetët e elitës së Navy Seals teksa stërviten, planifikojnë dhe ekzekutojnë misionet më të rrezikshme dhe me aksione të larta që mund të kërkojë vendi ynë.

Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *