Close

Yellowstone Sezoni 3 – Episodi 3

· Updated On · Posted On · Series Yellowstone · Sezoni 3
Yellowstone Sezoni 3 – Episodi 3
8/705 votat
Bookmark
Followed by 24 members

Yellowstone me Titra Shqip

Ndiqni botën e dhunshme të familjes Dutton, e cila kontrollon fermën më të madhe të afërt në Shtetet e Bashkuara. Të udhëhequr nga patriarku i tyre John Dutton, familja mbron pronën e tyre kundër sulmeve të vazhdueshme nga zhvilluesit e tokës, një rezervat indian dhe Parkun e parë Kombëtar të Amerikës.

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.