Close

We Are Marshall

· Updated On · Posted On
We Are Marshall
6.9/493 votat

We Are Marshall me Titra Shqip

Kur një aksident avioni merr jetën e anëtarëve të ekipit të futbollit të Universitetit Marshall dhe disa prej tifozëve të tij, trajneri i ri i ekipit dhe lojtarët e tij të mbijetuar përpiqen të mbajnë gjallë programin e futbollit.

Gallery We Are Marshall

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.