Close

Zootopia

· Updated On · Posted On
Zootopia
7.7/13131 votat

Zootopia me Titra Shqip

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që…

Gallery Zootopia

Komento

Leave a Reply

Your email address will not be published.